مشخصات و قیمت گلکسی بادز 2 سامسونگ

bunnyMag 1400/05/13
مشخصات ایربادز 2

همان طور که در خبرها خوانده اید سامسونگ در تاریخ ۲۰ مرداد در مراسم آنپکد از جدیدترین دستاوردهایش در زمینه های مختلف از جمله گوشی های موبایل تاشو از جمله زد فولد 3 و ایرباد بی‌سیم گلکسی بادز ۲ رونمایی می‌کند. در روزهای گذشته در خبرها و گزارش های مختلف درباره قیمت این ایرباد بی‌سیم صحبت شده بود و حالا افشای مشخصات گلکسی بادز 2 خبری است که توجه همه را به خود جلب کرده است.

اگر اخبار دنیای فناوری را دنبال می کنید، مدت‌هاست گزارش‌هایی درباره محصولاتی که قرار است در مراسم آنپکد سامسونگ معرفی شوند خبرهای زیادی شنیده اید. که از جمله این محصولات ایرباد بی‌سیم و تصاویر متعدد منشتر شده از آن در فضای مجازی است. حالا با توجه به تصاویر منتشر شده از این محصول، و اعلام قیمت ۱۷۰ یورویی و مشخصات این محصول شرکت سامسونگ، به نظر می‌رسد چیز دیگری برای معرفی باقی نمی‌ماند و از همین حالا با این محصول جذاب شرکت سامسونگ آشنا هستیم. با افشای اطلاعات این محصول تا حد زیادی هیجان مراسم آنپکد را کم کند و این موضوع یکی از دلایلی است که سامسونگ و اپل می‌خواهند تا حد ممکن با افشای اطلاعات جلوگیری کنند.

مشخصات گلکسی بادز 2

گلکسی بادز ۲ با بدنه براق و پشتیبانی از بلوتوث ۵.۲ عرضه خواهد شد. البته بدنه براق در تصاویر منتشر شده از این محصول قابل مشاهده بود. این محصول سامسونگ از فناوری حذف نویز فعال یا نویز کنسلینگ اکتیو (ANC) و حالت محیطی پشتیبانی می‌کند.

گلکسی بادز ۲

پیشتبانی از استاندارد IPX7 که مقاومت این محصول جدید سامسونگ در برابر آب را نشان می دهد. نکته دیگر مورد توجه در نظر گرفتن 3 میکروفن برای این ایر باد است. و اینکه قاب این محصول جدید سامسونگ از فناوری شارژ بی‌سیم Qi پشتیبانی می‌کند.

شارژدهی باتری این هدفون با فناوری حذف نویز فعال به ۵ ساعت می‌رسد و بدون آن می‌توان تا ۸ ساعت از ایرباد سامسونگ استفاده کرد. با استفاده از قاب، این میزان شارژدهی برای ANC و بدون آن به ترتیب به ۱۳ و ۲۰ ساعت می‌رسد.

هرکدام از ایربادها به یک باتری ۶۱ میلی آمپر ساعتی مجهز می‌شوند و خود قاب هم باتری ۴۷۲ میلی آمپر ساعتی خواهد داشت. با ۵ دقیقه شارژ ایربادها می‌توانید تا ۵۵ دقیقه با آن‌ها کار کنید. هرکدام از ایربادها به دو درایور، یک ووفر ۱۱ میلی‌متر و یک تیوتر ۶.۵ میلی‌متری مجهز می‌شود.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.